Zapach Kawy

Ekspressy do kawy

Szukasz odpowiedniego ekspresu do kawy dla Twojego biznesu?

Skontaktuj się ze mną, pomogę Ci w doborze odpowiedniego modelu

Cafe Racer

Inspirowany motocyklami, opracowany przez mistrzów, zbudowany przez Sanremo. Zaawansowana technologia espresso, zaprojektowana pod kątem szybkości, precyzji, łatwości użytkowania i personalizacji.

Café Racer jest oficjalną maszyną Mistrzostw Świata Latte Art and Coffee in Good Spirit 2018-2020.

Czasami projekty powstają po to, aby został osiągnięty konkretny cel – czasem są pogonią za urzeczywistnieniem marzeń, a czasami są efektem ambicji. Ale ta historia ekspresu do kawy wiąże się z koncepcją całkowitej wolności. Bez pośpiechu, bez ograniczeń, bez obowiązków: oprócz pragnienia zagwarantowania niezawodnego działania dla baristów na całym świecie.

Stąd precyzja i dokładność: aby zamknąć najlepszą technologię Sanremo w solidnej i stylowej podstawie, która przywodzi na myśl podwozie legendarnego motocyklu café racer. Od pomysłu, przez projekt, aż w ręce zespołu ds. badań i rozwoju Sanremo S.W.A.T. (Sanremo World Academy Team – Zespół Światowej Akademii Sanremo): projekt ten kilka razy okrążył świat. Podzieliśmy się nim z najlepszymi graczami w branży i stał się on rzeczywistością. Café Racer od Sanremo to solidny i niezawodny ekspres, łatwy w obsłudze, wszechstronny i stylowy. Wyjątkowy, niezwykle wydajny ekspres do kawy gotowy wzbudzać pożądanie wszystkich profesjonalistów pracujących z kawą.

Café Racer zawiera najbardziej zaawansowaną kontrolę temperatury i objętości wody, zapewniając wyjątkową precyzję nawet przy dużym obciążeniu.

Sanremo ZOE COMPETITION

Dostępny w trzech wersjach ZOE Competition ZOE standard oraz ZOE Compact
Ekspres do kawy ZOE marki Sanremo to innowacyjny projekt, w którym rama ekspresu tworzy również jego zewnętrzną obudowę! Ten równy, nowoczesny ekspres do kawy jest idealny dla każdego baristy, oraz jest niepowtarzalnym elementem wystroju nowoczesnej kawiarni. Dzięki nowatorskiej konstrukcji doskonale spisze się w kawiarni gdzie ważna jest przestrzeń oraz miejsce do pracy.

EKSPRES SANREMO ZOE COMPACT 2GR

PARAMETRY TECHNICZNE:

 • wbudowana pompa wolumetryczna
 • miedziany bojler i orurowanie
 • jeden podwójny manometr wskazujący ciśnienie w bojlerze i sieci wody
 • dioda wskazująca, że ekspres działa
 • automatyczne dopełnianie boilera (można ją wyłączyć)
 • jedna wylewka gorącej wody
 • dwie dysze do spieniania mleka
 • 2 grupy do parzenia kawy
 • dwa portafiltry – pojedynczy i podwójny
 • ślepe sitko

Sanremo Verona RS

Stabilność w czasie rzeczywistym

SANREMO RS – ekspres posiada osobne bojlery dla każdej grupy, a także 9 litrowy bojer do obsługi dysz pary i dozowania gorącej wody.

System ten zapewnia stałą temperaturę wody przy intensywnym wykorzystaniu wszystkich elementów ekpresu. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania zużycie energii jest o 30% mniejsze od ekpresów posiadających tradycyjny bojler.

Sanremo Opera V2

Miej kontrolę, wyrażaj siebie

Dzięki interfejsowi „Be in control express yourself” Barista ma całkowitą kontrolę nad fazą ekstrakcji kawy i może zarządzać każdym parametrem zgodnie ze swoim doświadczeniem i wiedzą specjalistyczną. Regulacja temperatury: w kilka sekund można dokładnie zarządzać grupami oraz temperaturą wody, jak i temperaturą pary. Za pomocą parametru Regulowanie dozy można zarządzać każdym etapem ekstrakcji poprzez ustawienia wagi mielonej kawy, ilości wody wyrażonej w ml, a także regulację ciśnienia dla każdej infuzji; w wersji ekspresu z wagą da się nawet skontrolować wagę espresso w filiżance. Regulacja Infuzji: dzięki tym parametrom można ustawić ciśnienie pompy, a także czas oraz wymaganą ilość wody do lepszego zarządzania etapem pre-infuzji, infuzji i postinfuzji. Klikając „Zapisz recepturę” możesz zapisać ustawienia swojego idealnego espresso i przenieść je za pomocą połączenia Bluetooth do innego ekspresu.

Projekt Opera.

Projekt Opera narodził się z pomysłu, który rozrósł się do skali globalnej. Przez ponad trzy lata wokół rewolucyjnej koncepcji zebrała się grupa osób – nie bacząc na granice geograficzne i czerpiąc z różnorodności swojego pochodzenia członkowie zespołu dołożyli starań, aby zaprojektować unikatowy ekspres do kawy, który wywrze znaczny, długofalowy wpływ na całą branżę. Po raz pierwszy eksperci i specjaliści ze świata kawy, a także prawdziwi i najnowsi użytkownicy naszych ekspresów, byli zaangażowani w cały proces, który doprowadził do powstania Opery – począwszy od burzy mózgów po implementację i ostatnie poprawki. Opera to my – nasze doświadczenie, determinacja i pasja z jaką zwracamy uwagę na każdy detal. Opera zrodziła się z marzenia, które nie znało ograniczeń. Specjalnie dla Ciebie.

Sanremo Torino Commercial

Melodia przeszłości.

Ekspres nie tylko świetnie się prezentuje, ale również łączy przeszłość ze współczesną solidnością – jego wygląd inspirowany jest modelami radioodbiorników używanych w latach 60-tych. Torino to ekspres, który wyróżnia się na tle innych. Wszystkie detale są dobrze widoczne dzięki oświetleniu punktowemu, które ożywia wygląd urządzenia i sprawia, że przywodzi na myśl zawieszoną nutę. Ten ekspres w pełni ucieleśnia jakość Sanremo, niezawodność i potrzebę wyrażania siebie.

Najlepszej jakości mechanika.

Zaparzenie idealnej kawy jest możliwe dzięki zastosowaniu tradycyjnego systemu wymiany ciepła z obiegiem termosyfonowym oraz grupom ze statyczną pre-infuzją, co pozwala na zachowanie stabilności temperatury. Aby zaspokoić preferencje i potrzeby Baristów, stworzyliśmy dwie wersje tego ekspresu: wersję Sed i Sap. Wersja Sed pozwala użytkownikowi zaprogramować dozy za pomocą przycisku, ustawiając tym samym elektroniczny system dozowania. W wersji Sap możliwe jest zaś półautomatyczne programowanie, a ciągłe nalewanie kontrolować można używając przycisku on/off.

Carimali Armonia Soft

Carimali Armonia Soft Plus LM jest w pełni automatycznym, wyspecjalizowanym urządzeniem, które serwuje wszystkie dostępne rodzaje napojów kawowych, bazujących na świeżo zmielonej kawie, świeżym mleku oraz na czekoladzie.

Carimali Armonia Soft Plus LM doskonale sprawdza się zarówno w segmencie HoReCa oraz jako Office Coffee System. Kompaktowy super – automat szybko serwuje różnorodne, zawsze świeże specjały kawowe o najwyższej jakości. Posiadający w pełni dotykowy ekran, gwarantujący najwyższy poziom intuicyjnej obsługi. Wyróżnia go nowoczesny, elegancki design.

Zastosowane technologie:
FridgePlus
 • Wykrywanie temperatury mleka i pustego kartonu
 •  FridgePlus wyłącza możliwość przygotowania kaw na bazie mleka.
 •  MTT Milk Pump System
 •  Dozowanie napojów mlecznych o pożądanej temperaturze.
 •  Dozowanie zimnego mleka do napojów.
PowerCleaner

Zintegrowany system płukania, zachowanie w czystości systemu mlecznego jest bardzo proste. Odwód mleka przepłukiwany jest wodą i sterylizowany za pomocą pary.

MaxSave

Opatentowana technologia do maksymalizacji oszczędności energii , gwarantuje wysoką zdolność produkcyjną i zmniejszone zużycie energii.

USB Connection

Kopiowanie i wgrywanie ustawień kawy. Konfiguracja grafiki interfejsu.

All in One Cleaning

Wszystkie operacje czyszczenia są całkowicie automatyczne , aby zaoszczędzić czas i obniżyć koszty operacyjne. Operator zajmuje tylko kilka minut , aby rozpocząć czyszczenie, który uruchamia się automatycznie.

Szukasz odpowiedniego ekspresu do kawy dla Twojego biznesu?

Skontaktuj się ze mną, pomogę Ci w doborze odpowiedniego modelu